The Walking Dead 6. Sezon Finali

0
58

the-walking-dead-season-5-trailerThe Walking Dead başladığı günden beri takipçilerinin soluksuz izlediği dizi 6. sezon finalini geçtiğimiz günlerde yayınladı. Amc tarafından çekilen dizinin tüm dünyada milyonlarca takipçisi var. Dizin son bölümünde oldukça kötü durumda kalan Rick bu durumdan arkadaşlarını nasıl kurtaracağı ve neler yapacağı gelecek sezonun merakla beklenen konuları arasında. Dizin kökeni ayni isimli çizgi romana dayanmakta. Romanda dünya çapında ve bulaşıcı bir hastalıktan bahsetmekte. Beyinsel olan bu virüsün bulaştığı insanlar zombiye dönüşmekte ve bu nedenle modern dünyanın sonu gelmektedir.

the wlking dead 2

Dizinin ilk sezonu 2010 yılında çekilmiş ve oldukça beğeni toplamıştı. Devam eden sezonlarda oldukça heyecanlı geçmiş ve takipçileri bazen üzmüş bazende heyecanlandırmıştı. Dizinin ana karakter olan Rick ve arkadaşlarının hikayesini anlatmakta olan dizinin gecek sezonu olduk heyecanlı ve hareketli geçecek gibi görünmekte.

17147-TWD-FLASHBACK-616-SOCIAL_02-1

Dizi bazı izleyiciler tarafından zombilerin geri planda bırakılması ile ilgili eleştiri almakta. Özellikle son bölümlerinde neredeyse hiç zombi sahnesi bulunmayan dizi insanların kendi arasındaki mücadeleyi anlatmakta. Bu durumdan rahatsız olanlar olsada dizinin izleyici kitlesinden bir şeyler kaybettiğini söylemek zor.

Gelecek sezonun ilk bölümünün tarihi yapımcı firma tarafından net belirtilmesede daha önceki sezonlara bakarak 09.10.2016 tarihinde yayına girmesi olası görünmekte.

Yorumlar

yorumlar

YORUM YOK

CEVAPLA