Baştan Çıkartan Koku; Hypnotic Poison

0
978

Geçen seneden bu yana, bana en çok sorulan sorular; “bu koku senden mi geliyor? Parfümünün adı ne?” Bugüne kadar birçok çeşit parfüm kullandım. Ama hiç kimse parfümümün adını sormamıştı. Ta ki Hypnotic Poison ile tanışana kadar. Orijinalini de kullanmış değilim.

Çoğunuzun bildiği, açık parfüm satışı yapan Bargello‘dan almıştım. Hatta, o zamanlar kampanyası vardı. 2 şise 25 TL. Bargello, Hypnotic Poison‘ı iyi tutturdu bence. Özellikle esmer tenli bayanlara çok yakışıyor. İlk koklandığı anda çoğu kişinin hoşlanmadığı, ama bir yarım saat sonra kendini fark ettiren bir koku. Zaten normalde de parfümler ilk sıkıldığında anlaşılmaz hani. Ama herkes sıktığı anda koklamaya başlar. En büyük yanlıştır bu. En az 15 dakika sonra parfüm asıl halini hissettirmeye başlar.

sosyopia_parfum_02

Hypnotic Poison, bazı ülkelerde yasaklanmıştır. Sebebi de bazı erkeklerde afrodizyak etkisi yaratmasıymış. Zaten parfüm satan yerlere gidip, “erkekleri baştan çıkartan bir parfüm varmış, ondan istiyorum” derseniz satış elemanının size direkt “Hypnotic Poison” demesine şaşırmayın.

Orijinal Hypnotic Poison’ın fiyatı, piyasa da ortalama 300-400 TL civarıdır.  Ama benim gibi, “bir parfüme o kadar para vermem” diyenlerdenseniz, Bargello‘yu gözü kapalı tavsiye edebilirim size.

Güzel kokulu günler sizlerle olsun…

sosyopia_parfum_01

Yorumlar

yorumlar

YORUM YOK

CEVAPLA